Chandpur Weersvoorspelling voor 3 dagen
maandag, 11 mei 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +22°C | O, 1 m/s | 758 mmHg | 96 % | 15 % | |
| 05:00 | +22°C | ZO, 1.5 m/s | 757 mmHg | 94 % | 43 % | |
| 08:00 | +27°C | ZO, 1.9 m/s | 759 mmHg | 81 % | 13 % | |
| 11:00 | +31°C | ZO, 0.6 m/s | 758 mmHg | 65 % | 26 % | |
| 14:00 | +30°C | ZW, 3.3 m/s | 756 mmHg | 68 % | 70 % | |
| 17:00 | +27°C | Z, 3.8 m/s | 755 mmHg | 81 % | 100 % | |
| 20:00 | +24°C | N, 3.5 m/s | 757 mmHg | 92 % | 58 % | |
| 23:00 | +23°C | NO, 1.5 m/s | 758 mmHg | 97 % | 15 % |
Zonsopkomst 05:20
Zonsondergang 18:26
Dagduur 13 h 06 min
maandag, 12 mei 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +22°C | NO, 0.8 m/s | 758 mmHg | 99 % | 34 % | |
| 05:00 | +22°C | O, 0.7 m/s | 757 mmHg | 100 % | 83 % | |
| 08:00 | +25°C | O, 0.7 m/s | 757 mmHg | 86 % | 73 % | |
| 11:00 | +30°C | O, 0.6 m/s | 756 mmHg | 66 % | 32 % | |
| 14:00 | +30°C | ZO, 1.2 m/s | 755 mmHg | 63 % | 14 % | |
| 17:00 | +29°C | Z, 2.1 m/s | 754 mmHg | 70 % | 7 % | |
| 20:00 | +27°C | Z, 2.3 m/s | 754 mmHg | 80 % | 3 % | |
| 23:00 | +25°C | Z, 2.1 m/s | 756 mmHg | 93 % | 2 % |
Zonsopkomst 05:20
Zonsondergang 18:27
Dagduur 13 h 07 min
maandag, 13 mei 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +25°C | Z, 1.7 m/s | 756 mmHg | 98 % | 15 % | |
| 05:00 | +24°C | O, 1.3 m/s | 756 mmHg | 99 % | 34 % | |
| 08:00 | +27°C | ZO, 1.6 m/s | 756 mmHg | 86 % | 38 % | |
| 11:00 | +30°C | Z, 2.1 m/s | 756 mmHg | 67 % | 34 % | |
| 14:00 | +31°C | Z, 2.3 m/s | 754 mmHg | 63 % | 25 % | |
| 17:00 | +29°C | Z, 2.3 m/s | 753 mmHg | 67 % | 14 % | |
| 20:00 | +28°C | Z, 2.1 m/s | 753 mmHg | 76 % | 8 % | |
| 23:00 | +26°C | Z, 1.7 m/s | 754 mmHg | 87 % | 4 % |
Zonsopkomst 05:19
Zonsondergang 18:27
Dagduur 13 h 08 min