Changwat Samut Prakan Weersvoorspelling voor 3 dagen
zondag, 17 mei 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +28°C | W, 4.2 m/s | 755 mmHg | 86 % | 97 % | |
| 05:00 | +28°C | W, 4 m/s | 754 mmHg | 86 % | 100 % | |
| 08:00 | +29°C | W, 3.8 m/s | 756 mmHg | 76 % | 98 % | |
| 11:00 | +32°C | W, 3.2 m/s | 756 mmHg | 64 % | 94 % | |
| 14:00 | +31°C | W, 3 m/s | 754 mmHg | 71 % | 88 % | |
| 17:00 | +29°C | ZW, 3.6 m/s | 753 mmHg | 83 % | 97 % | |
| 20:00 | +28°C | Z, 2.2 m/s | 755 mmHg | 90 % | 100 % | |
| 23:00 | +28°C | Z, 2.4 m/s | 756 mmHg | 93 % | 100 % |
Zonsopkomst 05:53
Zonsondergang 18:34
Dagduur 12 h 41 min
zondag, 18 mei 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +27°C | Z, 2.4 m/s | 754 mmHg | 93 % | 100 % | |
| 05:00 | +27°C | Z, 2.7 m/s | 754 mmHg | 92 % | 100 % | |
| 08:00 | +29°C | W, 2.2 m/s | 755 mmHg | 84 % | 100 % | |
| 11:00 | +31°C | Z, 2.7 m/s | 755 mmHg | 67 % | 100 % | |
| 14:00 | +31°C | Z, 4.5 m/s | 753 mmHg | 69 % | 100 % | |
| 17:00 | +30°C | ZW, 3.6 m/s | 752 mmHg | 73 % | 100 % | |
| 20:00 | +28°C | N, 3.4 m/s | 754 mmHg | 84 % | 100 % | |
| 23:00 | +27°C | O, 1.9 m/s | 755 mmHg | 92 % | 100 % |
Zonsopkomst 05:53
Zonsondergang 18:34
Dagduur 12 h 41 min
zondag, 19 mei 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +27°C | ZO, 0.8 m/s | 754 mmHg | 95 % | 100 % | |
| 05:00 | +26°C | NO, 3.1 m/s | 753 mmHg | 97 % | 100 % | |
| 08:00 | +27°C | O, 1.8 m/s | 754 mmHg | 91 % | 100 % | |
| 11:00 | +28°C | O, 2.3 m/s | 753 mmHg | 84 % | 99 % | |
| 14:00 | +29°C | Z, 2.7 m/s | 753 mmHg | 81 % | 99 % | |
| 17:00 | +28°C | Z, 2.8 m/s | 752 mmHg | 87 % | 100 % | |
| 20:00 | +27°C | ZW, 2.7 m/s | 752 mmHg | 91 % | 100 % | |
| 23:00 | +27°C | ZW, 2.4 m/s | 753 mmHg | 92 % | 100 % |
Zonsopkomst 05:52
Zonsondergang 18:35
Dagduur 12 h 42 min