Genève Weersvoorspelling voor 3 dagen
zaterdag, 16 mei 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +4°C | W, 0.7 m/s | 757 mmHg | 88 % | 12 % | |
| 05:00 | +3°C | ZW, 0.7 m/s | 758 mmHg | 88 % | 46 % | |
| 08:00 | +5°C | ZW, 1.6 m/s | 759 mmHg | 90 % | 100 % | |
| 11:00 | +8°C | Z, 2 m/s | 760 mmHg | 85 % | 100 % | |
| 14:00 | +11°C | ZW, 1.8 m/s | 760 mmHg | 69 % | 100 % | |
| 17:00 | +12°C | Z, 1.2 m/s | 760 mmHg | 63 % | 83 % | |
| 20:00 | +11°C | Z, 1.3 m/s | 761 mmHg | 72 % | 13 % | |
| 23:00 | +7°C | Z, 0.6 m/s | 762 mmHg | 81 % | 3 % |
Zonsopkomst 06:05
Zonsondergang 20:58
Dagduur 14 h 53 min
zaterdag, 17 mei 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +5°C | W, 0.6 m/s | 763 mmHg | 81 % | 22 % | |
| 05:00 | +4°C | Z, 0.8 m/s | 763 mmHg | 79 % | 11 % | |
| 08:00 | +6°C | O, 1.1 m/s | 764 mmHg | 80 % | 61 % | |
| 11:00 | +12°C | O, 1.3 m/s | 763 mmHg | 69 % | 86 % | |
| 14:00 | +14°C | ZO, 1.8 m/s | 763 mmHg | 55 % | 28 % | |
| 17:00 | +15°C | Z, 1.4 m/s | 762 mmHg | 46 % | 36 % | |
| 20:00 | +14°C | ZO, 0.7 m/s | 761 mmHg | 66 % | 11 % | |
| 23:00 | +10°C | ZW, 0.7 m/s | 762 mmHg | 75 % | 68 % |
Zonsopkomst 06:03
Zonsondergang 20:59
Dagduur 14 h 55 min
zaterdag, 18 mei 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +9°C | ZW, 1 m/s | 762 mmHg | 76 % | 93 % | |
| 05:00 | +9°C | ZW, 1.1 m/s | 763 mmHg | 82 % | 97 % | |
| 08:00 | +10°C | Z, 1.2 m/s | 763 mmHg | 89 % | 100 % | |
| 11:00 | +12°C | ZW, 1.5 m/s | 764 mmHg | 81 % | 97 % | |
| 14:00 | +14°C | W, 1.7 m/s | 764 mmHg | 73 % | 94 % | |
| 17:00 | +13°C | ZW, 1.5 m/s | 764 mmHg | 77 % | 52 % | |
| 20:00 | +13°C | ZW, 1.3 m/s | 764 mmHg | 81 % | 9 % | |
| 23:00 | +10°C | W, 0.7 m/s | 765 mmHg | 84 % | 16 % |
Zonsopkomst 06:02
Zonsondergang 21:00
Dagduur 14 h 57 min