Pärnu Weersvoorspelling voor 3 dagen
dinsdag, 12 mei 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +10°C | ZO, 7.8 m/s | 753 mmHg | 83 % | 96 % | |
| 05:00 | +10°C | ZO, 8.8 m/s | 751 mmHg | 84 % | 100 % | |
| 08:00 | +10°C | ZO, 7.8 m/s | 750 mmHg | 85 % | 100 % | |
| 11:00 | +10°C | ZO, 5.9 m/s | 750 mmHg | 87 % | 100 % | |
| 14:00 | +10°C | Z, 5.4 m/s | 750 mmHg | 92 % | 100 % | |
| 17:00 | +10°C | Z, 5.2 m/s | 750 mmHg | 92 % | 100 % | |
| 20:00 | +9°C | ZO, 2.6 m/s | 750 mmHg | 95 % | 100 % | |
| 23:00 | +9°C | NO, 0.7 m/s | 749 mmHg | 96 % | 100 % |
Zonsopkomst 05:06
Zonsondergang 21:29
Dagduur 16 h 23 min
dinsdag, 13 mei 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +8°C | W, 4.7 m/s | 749 mmHg | 97 % | 100 % | |
| 05:00 | +8°C | W, 5.5 m/s | 748 mmHg | 96 % | 100 % | |
| 08:00 | +8°C | W, 5.6 m/s | 748 mmHg | 95 % | 100 % | |
| 11:00 | +7°C | W, 6 m/s | 748 mmHg | 94 % | 100 % | |
| 14:00 | +7°C | W, 6.7 m/s | 749 mmHg | 92 % | 100 % | |
| 17:00 | +7°C | W, 6.8 m/s | 750 mmHg | 90 % | 98 % | |
| 20:00 | +7°C | W, 6.6 m/s | 751 mmHg | 88 % | 95 % | |
| 23:00 | +7°C | W, 6.7 m/s | 752 mmHg | 87 % | 64 % |
Zonsopkomst 05:04
Zonsondergang 21:32
Dagduur 16 h 27 min
dinsdag, 14 mei 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +7°C | W, 6.9 m/s | 752 mmHg | 86 % | 19 % | |
| 05:00 | +7°C | ZW, 6.8 m/s | 753 mmHg | 86 % | 3 % | |
| 08:00 | +7°C | Z, 6.6 m/s | 755 mmHg | 88 % | 2 % | |
| 11:00 | +8°C | Z, 6.1 m/s | 755 mmHg | 86 % | 10 % | |
| 14:00 | +9°C | Z, 5.4 m/s | 756 mmHg | 82 % | 24 % | |
| 17:00 | +9°C | Z, 4.8 m/s | 756 mmHg | 79 % | 29 % | |
| 20:00 | +10°C | Z, 4.2 m/s | 756 mmHg | 77 % | 30 % | |
| 23:00 | +10°C | Z, 4.4 m/s | 756 mmHg | 78 % | 34 % |
Zonsopkomst 05:02
Zonsondergang 21:34
Dagduur 16 h 31 min