Phongsali Weersvoorspelling voor 3 dagen
zaterdag, 7 november 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +17°C | ZW, 1.3 m/s | 1017 hPa | 100 % | 100 % | |
| 05:00 | +16°C | N, 1.3 m/s | 1018 hPa | 100 % | 100 % | |
| 08:00 | +17°C | N, 1.4 m/s | 1020 hPa | 97 % | 100 % | |
| 11:00 | +18°C | ZW, 1.4 m/s | 1020 hPa | 96 % | 82 % | |
| 14:00 | +19°C | O, 0.9 m/s | 1017 hPa | 96 % | 100 % | |
| 17:00 | +19°C | NO, 1.1 m/s | 1016 hPa | 96 % | 100 % | |
| 20:00 | +18°C | NW, 0.8 m/s | 1019 hPa | 99 % | 97 % | |
| 23:00 | +17°C | W, 0.8 m/s | 1020 hPa | 100 % | 75 % |
Zonsopkomst 06:20
Zonsondergang 17:29
Dagduur 11 h 09 min
zaterdag, 8 november 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +16°C | NO, 1.5 m/s | 1019 hPa | 100 % | 100 % | |
| 05:00 | +16°C | N, 1.9 m/s | 1020 hPa | 100 % | 100 % | |
| 08:00 | +16°C | N, 1.8 m/s | 1022 hPa | 98 % | 97 % | |
| 11:00 | +20°C | O, 2.6 m/s | 1021 hPa | 77 % | 94 % | |
| 14:00 | +22°C | O, 2.2 m/s | 1018 hPa | 71 % | 38 % | |
| 17:00 | +21°C | O, 1.7 m/s | 1018 hPa | 83 % | 70 % | |
| 20:00 | +19°C | ZO, 1.1 m/s | 1021 hPa | 90 % | 100 % | |
| 23:00 | +18°C | NO, 1.4 m/s | 1022 hPa | 93 % | 100 % |
Zonsopkomst 06:21
Zonsondergang 17:29
Dagduur 11 h 08 min
zaterdag, 9 november 2026
| Temperatuur | Wind | Luchtdruk | Vochtigheid | Wolkendek | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02:00 | +17°C | ZO, 0.9 m/s | 1021 hPa | 95 % | 100 % | |
| 05:00 | +16°C | N, 2.6 m/s | 1022 hPa | 98 % | 61 % | |
| 08:00 | +16°C | NO, 2.8 m/s | 1026 hPa | 96 % | 57 % | |
| 11:00 | +19°C | O, 4.6 m/s | 1025 hPa | 73 % | 85 % | |
| 14:00 | +20°C | O, 4.9 m/s | 1022 hPa | 59 % | 65 % | |
| 17:00 | +17°C | O, 4.2 m/s | 1023 hPa | 64 % | 82 % | |
| 20:00 | +14°C | O, 3.2 m/s | 1026 hPa | 68 % | 83 % | |
| 23:00 | +13°C | ZO, 2.4 m/s | 1026 hPa | 73 % | 80 % |
Zonsopkomst 06:21
Zonsondergang 17:28
Dagduur 11 h 07 min